قیمت با تخفیف یک ماهه: 15,000 تومان

اگر می خواهید گوش خود را تمیز نگه دارید و مانع از جرم گیری آن شوید می توانید از گوش پاک کن واکس وک استفاده کنید و بهداشت فردی خودتان را بالا ببرید. این محصول هیچگونه آسیبی به گوش شما وارد نمی کند و به سرعت گوش شما را تمیز نگه می دارد.

با این دستگاه گوشهای خود را تمیز نگه دارید

این گوش پاک کن دارای چهار سر از جنس سیلیکون می باشد که جنس بسیار نرمی دارد که هیچگونه آسیبی به گوش شما نمی رساند و هرکس بصورت اختصاصی می تواند از گوش پاک کن برقی واکس وک استفاده کند. از waxvac می توانید برای خالی کردن گوش خود از آب و گرد وغبار استفاده کرد و مواد آلوده را از گوش شما خارج می کند.

گوش پاک کن برقی

 

گوش پاک کن برقی

خرید گوش پاک کن برقی

خرید گوش پاک کن برقی

گوش پاک کن جدید

گوش پاک کن جدید

گوش پاک کن اصلی

گوش پاک کن اصلی

دیگر نگران پاک کردن گوش خود و فرزندتان نباشید شما می توانید بصورت کاملا بهداشتی با گوش پاک کن برقی واکس وک براحتی گوش فرزند خودتان را بدون هیچ خطر و عوارض ناشی پاک کنید.

آیا میدانید استفاده از پنبه های گوش پاک کن بخصوص کبریت یا وسایل نوک تیز دیگر نه تنها در پاک شدن گوش بی تاثیر بوده بلکه برای پرده گوش داخلی بسیارخطرناک می باشد؟

اکثر متخصصین درباره استفاده از پنبه های گوش پاک کن و دیگر وسایل نوک تیز جهت تمیز کردن گوش هشدار می دهند چون این روشها علاوه بر اینکه باعث حرکت مواد زائد گوش و آب به سمت پرده داخلی و داخل گوش شده و باعث کاهش شنوایی شما می شود و همچنین ممکن است سبب صدمه رساندن و یا پاره شدن پرده گوش شما گردد و برای همیشه شما را از نعمت شنوایی محروم گرداند.

گوش پاک کن واکس وک

گوش پاک کن واکس وک

خرید اینترنتی گوش پاک کن برقی

  • ویژگیهای این دستگاه:

  1. شست و شو یا جرم گیری آسان گوش.
  2. با استفاده مرتب از این دستگاه دیگر متحمل هزینه های گزاف بعدی درمان نخواهید بود.
  3. با استفاده از این دستگاه گوشهای شنوا و تیزی خواهید داشت.
  4. کاربرد آسان و راحت این دستگاه حتی برای کسان که برای اولین با استفاده می کنند.

گوش پاک کن برقی wax vac اصلی با گارانتی شرکتی قیمت :15000 تومان

روش خرید گوش پاک کن برقی واکس وک:

برای خرید پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب تحویل و چک نمایید، سپس وجه گوش پاک کن برقی و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت با تخفیف یک ماهه: 15,000 تومانگوش پاک کن برقی