دستگاه الکترواسموک جدید هوکاه hookah

این دستگاه با تولید بخار نیکوتین‎دار استعمال دخانیات را شبیه سازی می‌کنند و بهترین وسیله برای ترک سیگار است.

در واقع فرد سیگاری، نکوتین مورد نیاز خود را از این طریق و بدون سوزاندن توتون سیگار به دست می‌آورد. این عامل باعث شده که این سیگارها یکی از موثرترین وسایل ترک سیگار در نظر گرفته شوند.

BBC NEWS: سیگار الکترونیکی می تواند جان میلیون ها نفر را نجات دهد.
دانشمندان بر این باور هستند که اگر همه سیگاریهای جهان به سیگار الکترونیکی روی بیاورند، جان میلیونها نفر نجات پیدا خواهد کرد. در بریتانیا سالانه حدود صد هزار نفر در اثر بیماریهایی که به مصرف تنباکو نسبت داده می شود می میرند این رقم در سطح جهان سالانه بیش از پنج میلیون نفر است.
محققان اکنون امیدوارند که افزایش استفاده از سیگارهای الکترونیکی باعث کاهش آمار مرگ و میر در اثر کشیدن سیگار شود.
مصرف کننده این سیگارها در واقع بخار نیکوتین را استنشاق می کنند و بازدم آن بخار آب است.
“رابرت وست” استاد بهداشت روان در دانشگاه لندن اخیرا در یک سخنرانی گفته است که مصرف این سیگارها به طور بالقوه می تواند جان میلیون ها نفر را نجات دهد.
دانشگاه “آکلند” در نیوزیلند به منظور پی‌بردن به میزان تاثیر این سیگارها در کاهش و ترک سیگار، اولین آزمایش کلینیکی را بر روی 657 نفر انجام داده است.
نتیجه این تحقیقات که در مجله پزشکی “لانست” انتشار یافته است نشان می‌دهد که 3/7 درصد از مصرف کنندگان سیگارهای الکترونیکی بعد از شش ماه سیگار را ترک کردند. حتی کسانی هم که سیگار را ترک نکردند به میزان بیشتری مصرف روزانه سیگار خود را کاهش دادند.

 

قیمت: 39,000 تومان

روش خرید: برای خرید دستگاه الکترواسموک جدید هوکاه hookah، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

خرید دستگاه الکترواسموک جدید هوکاه hookah