ثبت سفارش بست هایپر
در این عطر تنوع بسیار بالای عصاره های گیاهی معطر با رایحه خاص چرم ترکیب شده و چه در شب و چه در روز آن را در زمره خاص ترین افراد قرار می دهد.
  1.  لیموی ایتالیایی؛ گیاه کاردامون و کشنیز.
  2. لاواندرِ، گل شمعدانی و نعناع هندی.
  3. صمغ درخت بلوط، عنبر و لادن عنبری.

گیاه کاردامون - هل Cardamom :

این گیاه پایا و علفی است که ریزوم آن ساقه های هوائی مانند برگ بهم پیچیده گاهی تا ارتفاع 4 متر خارج می شود
یک یا دو ساقه گل دهنده از قاعده ساقه های هوائی خارج می شود که دارای گل های کوچک برنگ سفید یا سبز روشن می باشد
میوه هل بیضی شکل ، مانند قلب و برنگ زرد یا سبز روشن بطول 1-2 سانتیمتر است . دانه های معطر و مطبوعی برنگ قهو ه ای مایل به قرمز در آن وجود دارد که در ادویه و خوشبو کردن عطریات و غذاها استفاده می شود.
خرید ادکلن کوبیسم زنانه, خرید ادکلنQUBISM perfume زنانه امپر Emper

ترکیبات شیمیایی:

1. گشنیز: متعلق به خانواده‏ی جعفری، مانند اینسون یا بادیان رومی، زیره سیاه، شوید و رازیانه می‏ باشد.
برگ‏ ها و میوه ‏های این گیاه عطر و طعم بسیار متفاوتی دارند و از این رو به طرق مختلف در انواع عطر و ادکلن سازی استفاده می ‏شوند.
گشنیز یک گیاه یک ساله بومی با نام علمی متعلق به ناحیه مدیترانه و غرب آسیا است.


2. اسطوخودوس: در بیشتر نقاط دنیا بحالـــت خود می روید مخصوصا در جنوب فرانسه مناطق مدیترانه و در تورنتو به مقدر زیاد وجود دارد و بسته به شرایط میط و خاک به انواع مختلفه ظاهر می شود .
اسطوخودوس گیاهی است چندین ساله به ارتفاع حدود نیم متر با برگهای متقابل، باریک، دراز سبز رنگ و پوشیده از کرکهای سفید پنبه ای. گلهای آن به رنگ بنفش و بصورت سنبله می باشد.
قسمت مورد استفاده این گیاه، گلها و سرشاخه های گلدار آن است. اسطوخودوس بوی بسیار مطبوعی دارد. طعم آن تلخ است و بعلت بوی مطبوع آن در عطر سازی مصرف می شود .
اسانس اسطوخودوس که از تقطیر گل و سرشاخه های گلدار این گیاه بدست می آید مایعی است زردرنگ یا زرد مایل به سبز که دارای بوی مطبوعی است .
اسانس اسطوخودوس دارای حدود 40% استات لینالیل است همچنین در آن ترکیباتی نظیر اسید بوتیریک، اسید پروپیونیک و اسید والریک، لینالول آزاد و ژرامبول وجود دارد .

3. لادن عنبری: صمغ خوشبویی است که نامش لادن عنبری بوده، و از خارج می‏ آورده‏ اند. به این صمغ در زبان فرنگی «لادانوم» و «لابدانم» می‏ گویند و از شکاف درختی که نام لاتینی‏اش «سیستوس» بوده و عربی به آن «قسطوس» گویند خارج می‏ شود. لادن در لغت ( نقل از لغت نامه ی دهخدا )

» نام: ادکلن کوبیسم زنانه
» نام انگلیسی: qubism
» محصول کشور: UAE
» مناسب برای: زنان
» نوع محصول: perfume
» میل: 100
» شرکت تولید کننده: emper
» دسته بندی شده در: عطر و ادکلن
» دارای شماره پروانه بهداشتی واردات به شماره: 103811012001
سبد خرید بست هایپر

قیمت این محصول: 45,000 تومان