ثبت سفارش بست هایپر
سبزی خردکن 3 کیلویی آسان دارای نشان استاندارد ایران 24 ماه گارانتی طلایی محصول (ارسال رایگان کالا به خدمات پس از فروش در طول مدت گارانتی) 5 سال خدمات پس از فروش، ارسال رایگان به سراسر کشور، 7 روز امکان عودت کالا و 5 روز تعویض طلایی محصول.

سبزی خرد کن استاندارد آسان:

 • مناسب جهت خردکردن سبزی، پیاز، کاهو، کلم، گوجه، انواع مغزها همچون گردو، بادام و پسته.
 • ظرفیت 3 کیلوگرم.
 • دارای قابلیت تنظیم میزان خرد شدن سبزیجات.
 • استفاده از ورق استیل با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی.
 • دارای قابلیت شستشو ی محفظه سبزی خرد کن.
 • الکتروموتور فن دار و مسی.
 • مجهز به میکرو سوییچ و قطع کن خودکار.
 • مجهز به قفل ایمنی.
 • قابلیت خردکنندگی انواع سبزیجات و مواد غذایی بدون آب.
 • دارای تیغه تیز کن.
 • 7 روز امکان عودت کالا و 5 روز تعویض طلایی محصول.
 • 24 ماه ضمانت پیشتاز طلایی (ارسال رایگان توسط سیستم پستی به مراکز خدمات پس از فروش) و 5 سال خدمات پس از فروش همراه با سی دی اموزشی.
http://d20.ir/14/Images/2160/Large/free-shipping1.png.jpg

دارای نشان استاندارد ایران

جهت اطمینان از صحت استاندارد بودن محصول می توانید شماره 10 رقمی درج شده برروی کارتن محصول را که در شکل زیر نشان داده شده است رابه  سامانه پیامکی اداره کل استاندارد ایران به شماره 10001517 ارسال فرمایید و کلیه مشخصات کالا را دریافت کنید، از خرید سبزی خردکن فاقد کد ده رقمی و نشان استاندارد خوداری فرمایید (در برخی موارد مشاهده شده که برخی از کارگاهها با سواستفاده از نام محصولات ما، اقدام به تولید سبزی خردکن غیر استاندارد نموده اند کلیه سبزی خردکنهای این فروشگاه دارای کارت گارانتی نورشا و کد ده رقمی استاندارد می باشند).

http://d20.ir/14/Images/2160/Large/radin12.jpg
 
 

 قیمت این محصول: 176,000 تومان

 
 سبد خرید بست هایپر
 
 

لطفا برای مشاهده فیلم خردن شدن سبزی بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

ویدئوهای بست هایپر

نحوه استفاده از دستگاه سبزی خردکن

سبزیهای تهیه شده را به طور دلخواه پاک کرده پس از شستشو در آبکش بریزید دقت کنید آب سبزیهای شسته شده کامل خارج شده باشد و  سبزیها کاملا خشک خشک خشک باشند. سپس سبزیها ی کاملا بدون آب را داخل مخزن دستگاه سبزی خردکن بریزید.

درب را روی دستگاه گذاشته و با فشار دادن درب، دستگاه شروع به کار خواهد کرد. دقت کنید تا پایان خرد شدن کامل سبزی ها دست خود را از روی درب بر نداشته و از خاموش و روشن کردن دستگاه بصورت 123 خوذاری نمایید. دستگاه تا پایان خرد شدن سبزیها به اندازه دلخواه یک ضرب روشن باشد. عمل خاموش و روشن کردن بین کار باعث پایین آمدن کیفیت خرد شدن سبزی ها خواهد شد.

سپس درب دستگاه را بر داشته دوشاخ برق را حتما از پریز جدا نموده درب خروج سبزی ها را از داخل باز کرده و سبزی ها را به کمک کفگیر موجود در دستگاه از مخزن خارج نمایید.

به دلیل اینکه سبزی دارای اسید است عمل خرد کردن سبزی تیغه را کند می کند پس از اتمام کار در هر نوبت حتما تیغه را با سنگ تیز کن همراه دستگاه یا کارد تیز کن های معمولی تیز نمایید. در صورتی که احساس کردید سبزیهای خرد شده ریش ریش شده یا آب افتاده یا کیفیت خرد کردن پایین آمده حتما تیغ را به روش های توضیح داده شده خوب تیز کنید.
 
http://d20.ir/14/Images/2160/Large/standard.jpg 


 

شروط لازم برای استفاده از 7 روز امکان عودت کالا

 • کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.
 •  کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد. 
 • توجه 1: در این شرایط وجه کالا حداکثر ظرف 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناسان فروشگاه، به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • توجه 2: در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

  شروط  5 روز تضمین طلایی تعویض:

مشتریان محترم برای تست فنی کالای خریداری شده تا 5 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، کالا برای آنها تعویض می شود چنانچه کالا در طول مدت گارانتی دچار نقص شد مشمول خدمات پس از فروش می شود.

شروط لازم برای استفاده از 5 روز تضمین طلایی تعویض عبارتند از:

1. مشتری قبل از 5 روز نسبت به اعلام ایراد فنی اقدام نماید.
2. ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالای خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
3.کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.
4.کالا از نظر ظاهری باید کاملا سالم و بدون هیچگونه ایراد ظاهری و مطابق روزی که کالا تحویل گرفته شده باشد.
 
توجه1: چنانچه ایراد فنی مورد تایید قرار بگیرد، ضمن تعویض کالا، هیچ هزینه ای برای ارسال مجدد از مشتریان اخذ نخواهد شد، اما چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان قرار نگیرد، ضمن عودت کالا، هزینه ارسال مجدد از مشتری دریافت خواهد شد.
 
توجه 2:  این تضمین صرفاً شامل ایرادات فنی کالا بوده و ایرادات و مشکلات ظاهری را شامل نمی گردد. همانطور که در بخش \"نکات مهم در هنگام تحویل سفارش\" بطور کامل اشاره گردید، مشتری موظف است در هنگام تحویل سفارش (غیر از موارد خاص)، سلامت ظاهری دستگاه را بررسی و سپس آن را تحویل بگیرد.
 
توجه 3: در صورتیکه ایراد فنی مربوط به لوازم جانبی و یا قطعات دستگاه باشد، صرفا قطعات تعویض خواهد گردید.
 

ثبت سفارش بست هایپر

 قیمت این محصول: 176,000 تومان